×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
دعوت کانون سردفتران و دفتریاران به حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کانون سردفتران و دفتریاران، بسیج کانون سردفتران و دفتریاران در اطلاعیه ای مردم عزیز ایران و جامعه دفاتر اسناد رسمی را به حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد. متن این اطلاعیه بدین شرح است:

اعتقاد به آرمان فلسطین آزاد و مستقل فارغ از مباحث سیاسی یک فریضه انسانی و فطری است و هر انسان آزاده ای میداند که این مردم سرزمین قدس شریف هستند که حق تعیین سرنوشت خود را دارند. بیش از ۷۰ سال از اشغال این سرزمین توسط رژیم کودک‌کش صهیونیست‌ میگذرد و این رژیم منحوس از هیچ ظلمی در حق مردم منطقه دریغ نکرده است.

رژیم صهیونیستی نه تنها بزرگترین ظالم در حق مردم مظلوم فلسطین بوده، بلکه از هر فرصتی برای تهدید مردم منطقه استفاده کرده است و تعرض آنها به سوریه و لبنان مصداق بارز و بینه‌ای محکم بر این مدعاست. فلسطین آزاد محل اصلی مناقشه حق و باطل و ناموس اسلام است. آزادی فلسطین به حول و قوه الهی بزودی در آینده نزدیک رقم خواهد خورد و این امر مسلم است. اما این اتفاق از بصیرت زراندوزان محور عبری_غربی_عربی خارج است و پر واضح است جهان در حال شفاف سازی در مواضع خود است و فتنه نفاق در حال پایان است.

روز جهانی قدس، ابتکاری بی‌نظیر از بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه بود. امام راحل با این نامگذاری، توجه دنیا را در این روز خاص، نه تنها به یک کشور، بلکه به سوی یک آرمان جلب کردند.

مردم جهان هر ساله با لبیک به امام راحل و جانشین ایشان حضرت امام خامنه‌ای دامت توفیقاته، با زبان روزه به خیابان آمده و همبستگی خود را با مردم فلسطین به گوش جهانیان می‌رسانند. مردم ایران و جهان نشان خواهند داد که به پای آرمان‌های اسلام ایستاده‌اند و تا آخرین قطره خونشان، دست از اعتقادشان مبنی بر آزادی فلسطین دست بر نمی‌دارند.

امید است تا با پیروزی محور مقاومت بر استکبار جهانی و آزادسازی قدس، قبله اول اسلام به آغوش اسلام بازگشته و بار دیگر این سرزمین توسط مردمان اصلیش اداره شود.

به اشتراک بگذارید...

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد